O Nas

Body Clinic to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o wygląd swojej sylwetki i uwolnić się od stresów dnia codziennego. Oferujemy starannie dobrane pod względem skuteczności profesjonalne zabiegi, które redukują niedoskonałości ciała oraz pomagają powstrzymać czas  Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki czemu rezultaty można dostrzec już po pierwszej wizycie. Chcąc zatroszczyć się również o stan ducha, proponujemy bogaty wybór masaży relaksacyjnych i ceremonii pielęgnacyjnych na ciało. Oferujemy także masaże dla dwojga. Zapewniamy romantyczną oprawę wykonywanych zabiegów w postaci relaksującej, kojącej muzyki i kameralnej atmosfery. Masaż wykonujemy w jednym gabinecie dla 2 osób, na oddzielnych 2 łóżkach, dzięki czemu zachowują Państwo kontakt wzrokowy i czują swoją obecność. 

Systematycznie poszerzamy i odświeżamy naszą ofertę o nowe zabiegi zgodnie z postępem i trendami.  Stale podnosimy kwalifikacje i bezkompromisowo dbamy o jakość naszych usług. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru zabiegów.

Zespół Body Clinic w miłej atmosferze i przytulnych wnętrzach, zadba o komfort i zadowolenie wszystkich Pań i Panów. Zapraszamy serdecznie!


Tekst BodyClinic Klinika Modelowania Ciaa
ul. Hallera 33
07-410 Ostroleka


Zapisy / Infolinia
+48509963010
recepcja@body-clinic.pl
Tekst BodyClinic Klinika Modelowania Ciaa